• RAPORLAMA

  Ödeme ve Teslimat sonrasında haftalık rapor gönderimi gerçekleştirilmektedir.  Bu sayede yaşanılan karışıklık ve belirsizliklerin önüne geçilmektedir.

  Ürün çeşidi, tahsil tarihi, tahsil türü, ödeme türü, il ve ilçe, satıcı veya çağrı merkezi personeli, tarih ve kampanya bazlı talebinize göre düzenli bilgilendirme.

   

 • MOBİL ŞUBE

  Kargola AŞ dahil tüm sevk birimlerinin son barkod işlemini kendi yerinizde yapabildiğiniz fiziki bir kargo şubesi gibi çalışan yapımızdır.  

 • WEB SERVİS
  E-ticaret altyapınız ile entegre olarak veya herhangi bir platformda gerçekleşen siparişlerinizin otomatik, toplu veya el ile sisteme girişini yaptığınız web tabanlı olup; ofisten, cep telefonunuzdan veya evden isterseniz IP ve kullanıcı sınırlandırılması ile güvenle kullanabileceğiniz yada kullandırtabileceğiniz panelimizdir.

   

 • MİNİ ENTEGRATÖRLER

  E-ticaret altyapı, muhasebe ve fatura veya depo yazılım firmalarının kargo firmalarının artması ve özellikle e-ticaret sektöründe yaşanan rağbet sonrası fiyatlara yansıtılmak zorunda bıraktığı kargo bedeli cirosundan %5 ile %10 arası  talep ettikleri komisyon ücretlerini müşterilerimize yansıtmamak adına geliştirilen ve geliştirilmeye devam edilecek olan ara entegre programlardır. 

   

 • PAZARYERLERİ
  Tüm pazaryerleri (Trendyol, N11, Çiçeksepeti, Gittigidiyor gb.)  satışlarınızın sevk işlemlerinde yardımcı olmaktayız. İster bizimle olan anlaşmanız üzerinden ister pazaryeri anlaşmanız üzerinden herhangi bir ticari menfaat olmadan müşterilerimizin şube veya acentelerde sorun ve kayıp yaşamasının önüne geçmekteyiz.