Kargola Taşımacılık A.Ş. olarak dinamik bakış açımızla dağıtım sektöründe fark yaratmak amacıyla 2013 yılından beri sektörde edindiğimiz tecrübe ile 2018 yılında temelleri atılmış bir lojistik firmasıyız. 

İstanbul içi 700’ün üzerinde mahalleye aynı gün (6 saat) ve ertesi gün (en fazla 24 saat) %100 teslimat performansı ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul dışında Türkiye’nin e-ticaret hacminin en yoğun olduğu 15 ilde kendi dağıtım ağımız ile 24 – 36 saat arasında standart gönderi veya kapıda ödeme gönderilerinin teslimatı sağlamaktayız. Diğer illerde dağıtım ve teslimat performansına göre diğer ulusal kargo firmaları ile sevk işlemini gerçekleştirmekteyiz.

İş ortaklığı yaptığımız firmaların teslimat performanslarını yükseltmek adına kendimizi ilk olarak satıcı daha sonra alıcının yerine koyarak hem alıcıya hem satıcıya doğru ve hızlı bilgilendirmeler sağlanmaktadır. 

Özellikle internet alışverişleri gibi B to C hizmet gerektiren tarafta, sürekli yenilenen ihtiyaçları karşılayabilmek için bilgi işlem teknolojilerinden yararlanarak doğru hizmetler üretmeye çalışmaktayız.

Müşteri ilişkileri departmanımız sayesinde müşterilerimizin bütün gönderilerinin ilk alımından teslimatına kadar geçen süreci adım adım takip etmekteyiz. Sürekli ulaşılabilir size özel müşteri hizmetlerimiz ile soru ve talepleriniz ile ilgilenmektedir. 

Firmamız, sektörün gerektirdiği şartları uygulayarak bu sektörü kapsayan bütün yasa ve kanunlara uygun hareket etmekte ve bu temele göre hizmet üretmektedir.​