Kargola Taşımacılık A.Ş. olarak dinamik bakış açımızla dağıtım sektöründe fark yaratmak amacıyla 2013 yılından beri sektörde edindiğimiz tecrübe ile 2018 yılında temelleri atılmış bir lojistik firmasıyız. Şubeleşmeye önem vererek 2019 yılının ilk yarısında İstanbul içi 550 mahalleye kendi ekibimiz ile teslimat gerçekleştirdik. Ankara ve Bursa illerinde kendi dağıtım ekibimiz ile yine 2019 yılı içinde teslimat hizmeti vermeye başladık. Diğer bazı büyük illerde de hizmet noktalarımızı yakın zamanda açacağız.
Türkiye geneli dağıtım için sektördeki lider kargo ve lojistik firmalarıyla toplu alım gücümüzü kullanarak yapmış olduğumuz anlaşmalar üzerinden hizmet vermekteyiz.

Özellikle internet alışverişleri gibi B to C hizmet gerektiren tarafta, sürekli yenilenen ihtiyaçları karşılayabilmek için bilgi işlem teknolojilerinden yararlanarak doğru hizmetler üretmeye çalışmaktayız.

Müşteri ilişkileri departmanımız sayesinde müşterilerimizin bütün gönderilerinin ilk alımından teslimatına kadar geçen süreci adım adım takip etmekteyiz.

Bu süreçte kurumsal müşterilerimize zamanında ve doğru bilgi vererek, oluşabilecek aksaklıkların önüne geçip maksimum teslimatı sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyetinin en önemli noktalarından biri olan yetkin personel istihdamı konusunda prensip sahibiyiz.

Firmamız, sektörün gerektirdiği şartları uygulayarak bu sektörü kapsayan bütün yasa ve kanunlara uygun hareket etmekte ve bu temele göre hizmet üretmektedir.​